Úvod » Kite-kurz pro začátečníky

Kite-kurz pro začátečníky

publikováno 29.01.2009 (aktualizováno 09.03.2012)

Pokud si chcete kiting pouze vyzkoušet a zjistit, jestli Vás baví, pak je tento přípravný kurz pro začátečníky ideálním řešením.

Co se naučíte: U tohoto typu kurzu se naučíte veškeré potřebné základy pro nadcházející sezónu. Vše je rozčleněno tak, abyste zvládli potřebné základy, které pro provozování tohoto sportu potřebujete. Naučíte se,co je a jak funguje větrné okno, starty a přistání s kitem a letové vlastnosti.

Shrnutí: Obsahuje školení a tréninkový kurz určený pro úplné začátečníky. V něm Vám ukážeme, jak nejlépe postupovat při ovládaní draka a při Vašich prvních letových pokusech. Budete seznámeni s bezpečnostními pravidly, vhodným výběrem terénu a posuzováním povětrnostních podmínek. Za pomoci instruktora budete technicky rychle postupovat vpřed a po krátkém čase zjistíte, že ovládání kitu není až tak náročné. Navíc po absolvování kurzu získáte automaticky členství v Bandě a tím i výhody, které toto členství obnáší.

Doba trvání kurzu: 3-5 hodin (dle povětrnostních podmínek)

Cena kurzu: 1 osoba - 999kč, 2 a více osob - 899kč za jednu osobu

NYNÍ AKCE - jednotná cena 550kč za osobu.

Lokality: Praha - Újezd nad Lesy (po individuální domluvě možná i jiná lokalita)

Vybavení: vše v ceně kurzu

Draci k dispozici: - tažný komorový kite (4 line - bar / madla)

- komorový cvičný (2 line)

- akrobatický / řiditelný drak (delta)

V případě zájmu o kurz pošlete email na: kitebikeshop@gmail.com

nebo volejte: 732 460 838

V emailu uveďte, kde byste chtěli kurz absolvovat, přibližný termín (upřesní se dle povětrnostních podmínek), vaše jméno a příjmení, s jakým drakem byste se chtěli naučit. Dle uvedených kritérií vám bude vybrán instruktor. Po odeslání žádosti o kurz vás budeme zpětně kontaktovat.

!!! Pozor - kite-kurzy se provádí pouze na vlastní nebezpečí!!! (případné pojištění na extrémní sporty si můžete zařídit u vaší pojišťovny)

Do 15-ti let věku nutná přítomnost zákonného zástupce, od 15-ti do 18-ti let nutný písemný souhlas zákonného zástupce.

facebook.com       vybrali.sme.sk vybrali.sme